Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 "Животът ми е луда въртележка"

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

"Животът ми е луда въртележка" Empty
ПисанеЗаглавие: "Животът ми е луда въртележка"   "Животът ми е луда въртележка" I_icon_minitimeПет Ное 27, 2009 5:18 am

Интервюто е за Parade.com,by Jeanne Wolf

Зак Ефрон пя и танцува по пътя към успех в "HSM", а да не говорим за "Лак за коса"
Сега,той търпи сериозен обрат в драмата на Ричард Линклейтър,в която играе роля на едно хлапе в гимназията,което търси своя късмет за голям пробив в пиесата на известния режисьор Орсън Уелес "Юлий Цезар".Parade.com и Jeanne Wolf разбраха, защо Ефрон е готов да изиграе тази сериозна драматична роля.


Като един шанс.
"Никога не бях направил подобно нещо преди.Все още бях зашеметен от всичко,което се случваше с мен,от цялото внимание,което внезапно получих след "High School Musical".Помислих си:" Може би този път ще разбия представите за това какво мога,защото този път няма да пея и танцувам.Всичко е за опита в актьорско майсторство.
Знаех,че хората не биха искали да си представят така следващата стъпка в кариерата ми,но не бих искал да бъда предвидим "


Защо чувствах историята близка.
"Наистина,Рик ми е близък - в късмета и възможността да играе и
благодарение на Орсън Уелс вратите се отварят пред него.Това
напомня моя житейски опит,израснал съм с театъра.В училище
целият ми живот беше фокусиран върху театъра, особено мюзикъли, които бяха един творчески акт.Нямах представа, че ще стигна до Холивуд.Още съм на голямата щура въртележка на живота си. "


И там не избягах.
"Бяхме на остров Ман, който е предпочитано място за снимане на филми. Идеята да отида на уединено място, където ще бъда далече от хорското внимание беше много привлекателна. Ричард
Линклейтър каза: "Ще ти хареса.Няма папараци." Значи бяхме започнали снимките в театъра и изведнъж чухме викове и аплодисменти. Оказа се,че куп деца,мои фенове след "HSM",са ме открили и са се събрали да ме видят. Така че излязох отвън при тях и разписах няколко автографа.Тяхно внимание и ентусиазъм са наистина скъпи за мен. "



Това, което прави за удоволствие.
"Обичам абсолютно нормални неща, като туризъм и къмпинг. Когато става въпрос за спорт карам ски, сърф, сноуборд и скейтборд. Но,
предполагам,че в този момент един перфектен ден за мен ще бъде просто да си почивам и да се мотая навън с приятели.Не винаги е лесно да бъда оставен на спокойствие,но се опитвам да не мисля за това.Не бива страха да те контролира. "



Негов смешен момент.
"Намерих ръка на манекен в класната ми стая в гимназията. Така че реших да мушна и нея в ръкава си до моята истинска ръка.И така тръгнах на разходка из училището,подавах ръка на хората и докато се здрависваха с изкуствената ми ръка виждаха истинската и отскачаха като ужилени.Мислеха си,че имам три ръце.Уплаших наистина някой. "



Да качим татко на въртележката.
"Когато направих избора да стане актьор,мисля,че баща ми щеше да бъде по-щастлив,ако бях отишал в колеж.Но после го преодоля.Не съм виждал друг да се забавлява така по време на сет,което би трябвало да е едно много скучно място,когато не работиш там. Баща ми идва при мен по време на снимки при всяка възможност,която му се открие.Толкова е сладък.Определено се забавлява. Сега,той ми е поддръжник номер едно. "



Защо той би искал да бъде като Орсън Уелс.
"Орсън е много амбициозен,той подхожда към кариерата си с такава лекота и увереност.Ето,такъв искам да бъда.Ето,какъв се опитвам да стана.Искам да науча колкото се може повече и приемам опасни предизвикателства-филми,в които потенциално бих могъл да се проваля.Това е, което прави филма интересен и забавен.Ето,така искам да живея живота си.Това ми е нещо като девиз "


Тайната на Зак Ефрон за невероятната прическа.
"Tрябва да кажа, че е доста лесна зa поддръжка, така че е привлекателнa за мързеливи хора като мен. Не е нужно да правите нищо специално,за да стои по този начин.Не трябва нито гел нито нещо подобно.Ок,само едно нещо- измивате си косата вечер,оставяте я влажна,подсушете я само със суха кърпа,като се събудите сутринта-всичко е готово. "


Хммм...Значи такава прическа ми трябва... "Животът ми е луда въртележка" 88693
Върнете се в началото Go down
daraq
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
daraq


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2009

"Животът ми е луда въртележка" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Животът ми е луда въртележка"   "Животът ми е луда въртележка" I_icon_minitimeНед Ное 29, 2009 11:15 pm

ХаХа,това за прическата ме шашна "Животът ми е луда въртележка" 88693 ,много сладки отговори!Като че ли,във всички интервюта намеква за проблеми с бащата,така ли е или аз не съм добре с преценките
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

"Животът ми е луда въртележка" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Животът ми е луда въртележка"   "Животът ми е луда въртележка" I_icon_minitimeПон Ное 30, 2009 2:41 am

Мен не,да си призная очаквах,че прическата му е непретенциозна...Не го виждах да виси всеки ден пред огледалото по един час с 10 стилизанта за коса и още толкова гребени и четки "Животът ми е луда въртележка" 88693 А това с бащата по-скоро ми се струва,че е останало в миналото...Може би татко му намира актьорската професия за несериозна...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"Животът ми е луда въртележка" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Животът ми е луда въртележка"   "Животът ми е луда въртележка" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"Животът ми е луда въртележка"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Talking Out of School with .... Zac Efron,от "The Washington Post"
» Зак в класацията за "Най-секси мъже..." на българския GLAMOUR
» Зак-интервю и снимки за "NYLON Guys"
» Интервю от "Хай Клуб" - бр.22, година 2009
» "Ванеса ме прави по-добър човек"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Zac Efron BG :: Зак Ефрон :: Интервюта-
Идете на: