Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Зак в BG-Пресата

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Зак в BG-Пресата Empty
ПисанеЗаглавие: Зак в BG-Пресата   Зак в BG-Пресата I_icon_minitimeВто Окт 13, 2009 1:22 am

Заки на корицата на вестник TL 40 бр

Снимката на първа страница си я бива,една от любимите ми е...После статийката е сладка...Изрежда ти причини, който наистина си струват...Харесва ми! Зак в BG-Пресата Icon_cheers
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Зак в BG-Пресата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зак в BG-Пресата   Зак в BG-Пресата I_icon_minitimeСъб Окт 24, 2009 12:13 am

От понеделник 19.октомври.2009 на пазара е новият брой на списание "HSM"...Интересно е,има плакат на Ванеска и Зак в червените тоги Зак в BG-Пресата 80277


Последната промяна е направена от Xversa на Пет Дек 04, 2009 3:20 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Зак в BG-Пресата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зак в BG-Пресата   Зак в BG-Пресата I_icon_minitimeЧет Ное 19, 2009 2:07 am

От понеделник 16.11.2009 е на пазара поредния нов брой на българското списание "HSM"...Има плакат на Зак и Корбин...Има и още няколко готини снимки на Заки...
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Зак в BG-Пресата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зак в BG-Пресата   Зак в BG-Пресата I_icon_minitimeПет Дек 04, 2009 3:19 am

Има малка "новинка" за Заки в новия "Хай клуб"-няколко реда и една снимка в средна големина от лятото...
Върнете се в началото Go down
daraq
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
daraq


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2009

Зак в BG-Пресата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зак в BG-Пресата   Зак в BG-Пресата I_icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 7:07 pm

Тия с тз малки снимчици....да вземат да се вземат в ръце и да пуснат нещо голямо и хубаво Зак в BG-Пресата 310694
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Зак в BG-Пресата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зак в BG-Пресата   Зак в BG-Пресата I_icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 11:03 pm

И аз това викам,но съм се поуспокойла,защото другата седмица трябва да излезе новия брой на българското HSM Зак в BG-Пресата 356932
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Зак в BG-Пресата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зак в BG-Пресата   Зак в BG-Пресата I_icon_minitimeПет Дек 18, 2009 3:34 am

От началото на тази седмица на пазара е новият брой на бг списанието HSM...Нищо съществено,ако ме питате мен.И плаката не е със Зак Зак в BG-Пресата 324854
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Зак в BG-Пресата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зак в BG-Пресата   Зак в BG-Пресата I_icon_minitimeПон Дек 21, 2009 5:30 pm

В новия брой на списание "Джой" има малка статийка за Заки,в която обаче не се споменава нищо съществено...Дали са снимка от мач на Лейкърс,на който той е фен и са казали,че се пише на голям баскетболист,след като е подхванал топката,ама по-добре да остави това на професионалистите...Има снимки в Галерията от тази среща на Лейкърс,на която Заки е взел топката за един удар...
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Зак в BG-Пресата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зак в BG-Пресата   Зак в BG-Пресата I_icon_minitimeЧет Фев 11, 2010 2:36 am

В бр. 4 на "Хай Клуб" сапуснали някаква малка новинка за Заки, че е приел да участва в нов филмов проект по адаптация на комикса "Fire"....Написали също, че Заки ще бъде изпълнителен режисьор на филма... Зак в BG-Пресата 10550
Бооо! Трябва да си призная, че нищо не зная по темата, тази информация ме изненада много...Трябва да се пообразовам изглежда... Зак в BG-Пресата 10550

Иначе в новия, трети брой на списание "Браво" (броя от днешна дата) има някакво материалче за Заки, някъде на последните страници... Искам да питам, какво ще да е, ако някой има представа, защото не си го купих и не смятам да си го купувам-то за една микроскопична снимка, не си залужава цената! Зак в BG-Пресата 27355
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Зак в BG-Пресата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зак в BG-Пресата   Зак в BG-Пресата I_icon_minitimeВто Фев 16, 2010 8:32 pm

На пазара е новият, 23 брой на HSM списание...Ето я корицата, няма нищо интересно според мен... Но пък аз гледам само снимкаовия материал, тази възраст отдавна съм я минала Зак в BG-Пресата 88693

Зак в BG-Пресата P2160219

А това е снимчица на миналия брой, 22, който пропуснах да отбележа, че е излязал, но пък си го купих...

Зак в BG-Пресата P2160220
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Зак в BG-Пресата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зак в BG-Пресата   Зак в BG-Пресата I_icon_minitimeЧет Фев 25, 2010 2:23 am

ПЛАКАТ НА ЗАНЕСА в новия брой на БРАВО от днешна дата! Струва си плакатчето! Има и статия за Заки с няколко снимки от сърш приключението ми в Синди... Тук има такава тема... Нищо ново бих казала...
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Зак в BG-Пресата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зак в BG-Пресата   Зак в BG-Пресата I_icon_minitimeСъб Мар 20, 2010 10:30 pm

От 15 март 2010 на пазара е новият брой на HSM списание... Няма да го снимам, защото не го препоръчвам на никой-нищо интересно за Заки, предимно материали за Шарпей... Няма плакат, ами някакви карти, които не са нищо особено като снимков материал... Има Заки на две самостоятелно и може би на една две в двойка с Ванеса... Наистина нищо съществено този път... Зак в BG-Пресата 310694
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Зак в BG-Пресата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зак в BG-Пресата   Зак в BG-Пресата I_icon_minitimeЧет Мар 25, 2010 2:14 am

В днешния брой на списание БРАВО има малко материалче за Занеса. Нищо съществено, снимката е стара, а са написани няколко реда поглед върху връзката им...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Зак в BG-Пресата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зак в BG-Пресата   Зак в BG-Пресата I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Зак в BG-Пресата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Zac Efron BG :: Зак Ефрон :: Новини-
Идете на: