Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 M O R A N D I

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
tizi_mizi
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
tizi_mizi


Брой мнения : 101
Join date : 05.11.2009
Age : 35
Местожителство : Разград

M O R A N D I Empty
ПисанеЗаглавие: M O R A N D I   M O R A N D I I_icon_minitimeПон Дек 07, 2009 3:29 pm

Прося няма как да пропусна една тема да пусна за този мой "наркотик" . Знам че много хора мислят че румънската музика не струва, или песните на Моранди бързо омръзват, но аз ги харесвам освен като музиканти и като хора.
Моранди са румънска група състояща се от Андрей Ропчеа - Ранди и Мариус Мога които да създатели и композитори на всички от парчетата на групата. Малко хора знаят но изцяло групата се състои от -6 момчета (без Ранди и Мариус) и 6 момичета балет. Проекта се създава пред 2005 г. когато двамата приятели Мариус и Ранди решават да пусна песен която са записали преди години още при своето запознанство. Песента се пуска без реален имидж , и двамата не предполагат какъв успех че им донесе - Love me. След като разбива всички класации в родната им Румъния и всички съседни страни (включително и България). Моранди показват и стоите лица е вторият им хит Beijo (Oh La La) . След това следва нов албум (Mind Fields) както още по големите им хитове- Falling Asleep и A La Lujeba. Първия сънгъл от новият им албум Angels (албум : N3XT) носи на момчетата успеха за които винаги са си мечтали. Номинирани са "Фаворити на Европа" през 2008 г. с имена както Леона Люис и Nightwish. Песента им Angels е най теглената в интернет пространството в България , Русия , Румъния, Полша и Чехия. Успеха на Angels продължава със следващия им сингъл Save me. Пред 2009 Моранди ще издадат нов албум "Zebra" . Вече е пуснат и първият сингъл - Colors.


Мариус Мога
M O R A N D I Scytsl

Ранди
M O R A N D I 25usfnm

Раду
M O R A N D I 10cnk41

Разван
M O R A N D I P2lw8

Алекс (малкия)
M O R A N D I 96073f4c06a84440

Алекс (големия)
M O R A N D I 2e1dnut

Вики
M O R A N D I 2z8nsch

Дилма

M O R A N D I 679800b150ce496a


Последното видео на групата - "Цветове"

Върнете се в началото Go down
http://morandi-forum-bg.forumotion.com/index.htm
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

M O R A N D I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: M O R A N D I   M O R A N D I I_icon_minitimeВто Дек 08, 2009 2:18 am

Прическата на Вики е трепач M O R A N D I 88693 Аз харесвам Моранди,от както чух Love me M O R A N D I 831498 Пишете ме към феновете!
Върнете се в началото Go down
daraq
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
daraq


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2009

M O R A N D I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: M O R A N D I   M O R A N D I I_icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 7:15 pm

Ами новата им песен,не ми излезе от главата,много дълго време,свалих си я,и сега не мога да спра да я слушам...не знам как ги правят тия песни така,обаче,винаги в началото не ми харесват и после като наркотик,както го каза Тици-Мици!А Love me още не ми е омръзнала,май не може да се случи M O R A N D I 409989
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

M O R A N D I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: M O R A N D I   M O R A N D I I_icon_minitimeПон Дек 21, 2009 5:35 pm

И на мен не ми омръзва,както и Fallin'Asleep
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





M O R A N D I Empty
ПисанеЗаглавие: Re: M O R A N D I   M O R A N D I I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
M O R A N D I
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Zac Efron BG :: Феновете :: Музика-
Идете на: