Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 "Аз или X-Box?"-отчаянието на Ванеса

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

"Аз или X-Box?"-отчаянието на Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: "Аз или X-Box?"-отчаянието на Ванеса   "Аз или X-Box?"-отчаянието на Ванеса I_icon_minitimeВто Яну 05, 2010 2:21 am

Някакви безъмни слухчета пълзят из виртуалното пространство,че от известно време Зак толкова е луднал по X-Box и разговорите с приятели от чужбина чрез интернет,че почти не обръща внимание на причтелката си Ванеса-по-точно напълно я е забравил...И тя в пристъп на крайно отчаяние му е поставила ултиматум:"Аз или X-Box?"

"Аз или X-Box?"-отчаянието на Ванеса 10550 "Аз или X-Box?"-отчаянието на Ванеса 10550 "Аз или X-Box?"-отчаянието на Ванеса 10550 "Аз или X-Box?"-отчаянието на Ванеса 10550 "Аз или X-Box?"-отчаянието на Ванеса 10550
Върнете се в началото Go down
^~^saranghae^~^
Zaki Baby
^~^saranghae^~^


Брой мнения : 72
Join date : 23.10.2009

"Аз или X-Box?"-отчаянието на Ванеса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Аз или X-Box?"-отчаянието на Ванеса   "Аз или X-Box?"-отчаянието на Ванеса I_icon_minitimeСря Яну 06, 2010 12:00 am

"Аз или X-Box?"-отчаянието на Ванеса 88693 Това беше забавно. На мястото на Зак няма да има грам колебания - X-Box, мила моя Вани. "Аз или X-Box?"-отчаянието на Ванеса 88693
Върнете се в началото Go down
 
"Аз или X-Box?"-отчаянието на Ванеса
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» "Ванеса ме прави по-добър човек"
» Занеса отпразнуваха 21-вия рожден ден на Ванеса
» Зак в класацията за "Най-секси мъже..." на българския GLAMOUR
» Занеса на "Аватар",28.12.2009
» Зак-интервю и снимки за "NYLON Guys"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Zac Efron BG :: Зак Ефрон :: Занеса-
Идете на: