Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Интервю от "Хай Клуб" - бр.22, година 2009

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
I♥HYOSHIN♥
Admin
Admin
I♥HYOSHIN♥


Брой мнения : 52
Join date : 07.10.2009
Age : 38
Местожителство : Планетата на Малкия Принц

Интервю от "Хай Клуб" - бр.22, година 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Интервю от "Хай Клуб" - бр.22, година 2009   Интервю от "Хай Клуб" - бр.22, година 2009 I_icon_minitimeЧет Окт 22, 2009 9:47 pm

08/zac-efron-17-again-pictures.jpg" border="0" alt=""/>


Зак: Яко е да си на 37 години

Зак, какво те накара да участваш в "Отново на 17"?
- Честно казано, когато прочетох сценария, видях голяма възможност за мен. След "Училищен мюзикъл" ми предлагаха много проекти, свързани с истории за гимназии. Но всичките бяха обикновеини гимназисти, които се справяха с любовта или бяха забъркани в училищни драми. В "Отново на 17" ми предложиха предизвикателството да играя 37-годишен човек, с когото визуално хората не могат да ме свържат. Имах възможността да изиграя баща ми. Много по-интересно от скучните филми за гимназисти.

Какво мисли баща ти за твоята игра на татко?
- Яко се забавляваше и кефеше. Не мога да кажа точно какво му е минало през главата, но той е просто щастлив. Малко му е странно.

Идвал ли е да те гледа на снимачната площадка?
- Да, разбира се.

Във филма участват комедийни величия като Матю Пери. Какво е да играеш с тях?
- Не мога д аопиша вълнението. Беше много забавно. Имаше моменти, в които едва се сдържахме да не избухнем в смях, когато се гледахме.

Ако имаше възможност да се върнеш назад във времето и по-точно в гимназията, какво би променил?
- Сигурно бих променил милион неща. В гимназията се чувстваш все едно си в капан заедно със всичките ти съученици, а те са толкова различни. И ти се налага да се справяш с убийствени социални връзки.

Какво имаш предвид под "убийствени социални връзки"?
- Ами да седиш до най-красивото момиче не е никак лесно. Не може да си представите колко сресиращо е това.

Кое беше най-красивото момиче в гимназията ти?
- Не искам да казвам името й, но още я помня. Няма как да забравя и как ме изкарваха на дъската пред всички. И училищните речи, които бяха кошмар за много мои съученици. Аз се справях с тях, защото участвах в музикалния театър.

Понякога чувстваш ли се по-стар, отколкоот си?
Да, има моменти, когато се чувствам по-възрастен. Може би, защото винаиг съм джиткал с по-големи от мен. Но също така мисля, че сърцето ми е младо. Чувствам се малък и млад, когато си пусна анимация сутрин.
Върнете се в началото Go down
http://www.bollydream.com
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Интервю от "Хай Клуб" - бр.22, година 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю от "Хай Клуб" - бр.22, година 2009   Интервю от "Хай Клуб" - бр.22, година 2009 I_icon_minitimeПет Окт 23, 2009 12:39 am

Супер сладко интервю Интервю от "Хай Клуб" - бр.22, година 2009 Icon_biggrin
Върнете се в началото Go down
daraq
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
daraq


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2009

Интервю от "Хай Клуб" - бр.22, година 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю от "Хай Клуб" - бр.22, година 2009   Интервю от "Хай Клуб" - бр.22, година 2009 I_icon_minitimeНед Ное 29, 2009 11:28 pm

Мхмх,най-красивото момиче,да седиш до него е убиствено значи,за Зак....да смятам ли, че Ванеса не е толкоз красива...
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Интервю от "Хай Клуб" - бр.22, година 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю от "Хай Клуб" - бр.22, година 2009   Интервю от "Хай Клуб" - бр.22, година 2009 I_icon_minitimeПон Ное 30, 2009 11:03 pm

Не,това е било преди Ванеса...За него тя е "убила" всички други жени,просто има очи само за нея...Сладур! Интервю от "Хай Клуб" - бр.22, година 2009 255685
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Интервю от "Хай Клуб" - бр.22, година 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю от "Хай Клуб" - бр.22, година 2009   Интервю от "Хай Клуб" - бр.22, година 2009 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Интервю от "Хай Клуб" - бр.22, година 2009
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Зак-интервю и снимки за "NYLON Guys"
» Интервю за GLAMOUR,Германия 2009
» Занеса на "Аватар",28.12.2009
» "Животът ми е луда въртележка"
» Talking Out of School with .... Zac Efron,от "The Washington Post"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Zac Efron BG :: Зак Ефрон :: Интервюта-
Идете на: