Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Сериозна биография

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Сериозна биография Empty
ПисанеЗаглавие: Сериозна биография   Сериозна биография I_icon_minitimeПет Окт 09, 2009 1:35 am

Зак е роден на 18.10.1987 в San Luis Obispo,California.
Сериозна биография Zac_efron1_135
Сериозна биография 1bren-3
Той е първородния син на Дейвид Ефрон и Старла Баскет.Няколко години по-късно Зак се сдобива и с братче - Дилън.
Сериозна биография 1-2
Зак е отраснал в град на име Arroyo Grande,California намиращ се на 190 мили северно от Los Angelis.
Първите си стъпки в пеенето прави на 11 години, когато родителите му осъзнават потенциала му.Първата му роля е в мюзикъла "Джипси" , след която следват в "Питър Пам", "Малък магазин за ужаси" , "Музикалният човек" и "Mame".
На малкият екран Зак се появява с малки роли в сериалите "Firefly","ER" и "The Guardian"...След участие в няколко поредни серии на сериала "Summerland", Зак получава постоянна роля за втория сезон.Героят му е красиво момче на име Камерън Бейл.Покрай тази си роля, Зак прекарва много дни на плажа и се научава да кара сърф.След като сериалът слиза от екран кариерата на Зак продължава с епизодични роли в други поредици като "The Big, Wide World of Carl Laemke" , "CSI:Maiami"...
Големият си пробив прави през 2003, когато се снима във филма "Miracle Run", където играе Стивън Морган,един от братя близнаци, страдащи от аутизъм. С тази си роля е номиран за млад талан и печели награда за най-добро превъплъщение в телевизионен филм.
Повратна в живота на Зак се оказва 2006г ,когато излиза "High School Musical", където той играе Трой Болтън.Филмът, продуциран от Дисни, става хит по света заедно със саунтрака и песента "Breaking Free" , която Зак изпълнява заедно с екранната си партньорка Ванеса Хъджинс. След главозамайващия световен успех на "High School Musical" следва заснемането на различни продукции на Дисни с участието на героите като "Zack & Cody Al Grand Hotel","We are together in that","Reprise"както и продължение на самата история"High School Musical", та така до "High School Musical"3, излязъл през октомври 2008...Говори се, че историята продължава, но този път без участието на Зак, който не иска да е вече Дисни-герой Сериозна биография Icon_smile
През 2006г. Зак завършва училище и прекарва своя бал със съучениците си от гимназията.
През същата година бива номиниран за награда в Teen Coise Awards, където печели в една категория с Ванеса Хъджинс.
И това не е всичко-през същата година приема участие във филма "Hairyspay", където си партнира с Куин Латифа,Джон Траволта и Мишел Пфайфър.Поради ангажимента си, той не успява да се включи в концерта, който се организира за участниците в "High School Musical" в Америка по искане на феновете.
През 2007 година излизат на екран филмите "High School Musical"2 и "Hairyspay",както и "The derby stallion"... и избухва скандал, който едва не затрива кариерата на младия Зак. Злите езици твърдят, че гласът озвучил ролите му в мюзикълите не е неговият, ами на Андрю Сийлеи. Зак опровергава всичко като казва, че гласът е негов на 100% и въпреки всичко продължава напред, защото не държи непременно да е певец, ами актьор.
И напук на слуховете,че е гадже с Ванеса, Зак се появява във видеоклипа и "Say OK", където двамата пресъздават представата си за идеалната любов.Видеото се появява за първи път по Дисни канала в Америка,по-късно се разпрострянява из света...
Към днешна дата е сигурно едно - кариерата на Зак ще върви стремглаво нагоре. След успеха на "17 again"- Зак поема предизвикателството и приема участие в друг филм-"The death and life of Charlie St. Cloud" и отказва участие в мюзикъла "Footloose" с думите, че иска да се развива в различни насоки. Проектът ще се реализира през 2010г, а тогава няма да тъгуваме-на 18.11.2009 е премиерата на филма "Me and Orson Welles" с негово участие...
Върнете се в началото Go down
daraq
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
daraq


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2009

Сериозна биография Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериозна биография   Сериозна биография I_icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 6:50 pm

Хмх,доста интересно,епизод от CSI:Maiami".Май не съм го гледала там,дано не играе някаква жертва,а убиец Сериозна биография 10550,радвам се,4е е скъсъл въжетата с High School Musical",не че нещо ,но Дисни от много години не ме палят!Нищо лично...И аз съм родена на 18 Сериозна биография 699179
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Сериозна биография Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериозна биография   Сериозна биография I_icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 10:59 pm

Ми сигурна съм,че е играл жертва,защото е бил малък все пак...Имам един бегъл спомен за едно момче,което беше близо по някакви нвевдоми пътища на Хорешио и се упасявам,че е той...Той създаваше проблеми в училище и нещо го бяха домъкнали при него,та той разбра,че са близки и после мисля,че го отвлякоха момчето и серията имаше продължение,но аз нещо го изпуснах... Сериозна биография 27355
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сериозна биография Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сериозна биография   Сериозна биография I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сериозна биография
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Zac Efron BG :: Зак Ефрон :: Биография-
Идете на: