Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ТОП 5 любими групи,певци...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

ТОП 5 любими групи,певци... Empty
ПисанеЗаглавие: ТОП 5 любими групи,певци...   ТОП 5 любими групи,певци... I_icon_minitimeЧет Ное 05, 2009 3:36 am

Да има теми,разнообразие ТОП 5 любими групи,певци... 88693 Ще ми е трудно да ги догодя до 5,но ще опитам...

1.Tiziano Ferro-мъжът,пътят,истината и животът...
2.Mark Owen-първоизточникът на всичко хубаво,историята,името...
3.Robbie Williams -обожавам го,няма такъв идиотТОП 5 любими групи,певци... 88693
4.HIM-на къде без тях,носят ми голяма утеха в тъгата
5.Преслава-не мога да го скрия,имам всичките и албуми,харесвам я ТОП 5 любими групи,певци... 392763
Върнете се в началото Go down
daraq
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
daraq


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2009

ТОП 5 любими групи,певци... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТОП 5 любими групи,певци...   ТОП 5 любими групи,певци... I_icon_minitimeВто Ное 17, 2009 7:53 am

Ами това ми е лошото,май май съм напълно всеядна на тема музика,мога да изброя отделни песни или пък характерна музика за всеки етап от живота си ТОП 5 любими групи,певци... 10550 !Но винаги, когато съм тъжна, слушам Роби,много хубава музика,ма само за тъжни моменти ТОП 5 любими групи,певци... Icon_sad
Върнете се в началото Go down
I♥HYOSHIN♥
Admin
Admin
I♥HYOSHIN♥


Брой мнения : 52
Join date : 07.10.2009
Age : 38
Местожителство : Планетата на Малкия Принц

ТОП 5 любими групи,певци... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТОП 5 любими групи,певци...   ТОП 5 любими групи,певци... I_icon_minitimeПон Ное 23, 2009 11:35 pm

Ееееееееееее, твоите xversa, като са пет, защо си помисли, че и аз мога да побера моите в такъв кратък списък. На мен ми трябва опция пет от държава, така ще включа почти всичко.
НО топ 5 в момента за месец ноември (щото аз ще си пускам тук за всеки месец) е:
Алекс (накъде без него) Angel
Графа 04
Оппа inlove
К. Will (отрих, че той е корейският Лий Раян и сега като ми стане мъчно за единия слушам другия) hmm

и окей, ще си призная, ама да не сте казали на никого - Kim Hyun Joong (навсякъде тръбя, че го ненавиждам, ама последната му песен ми е промила мозъка) crazy
Върнете се в началото Go down
http://www.bollydream.com
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

ТОП 5 любими групи,певци... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТОП 5 любими групи,певци...   ТОП 5 любими групи,певци... I_icon_minitimeВто Ное 24, 2009 5:27 am

Това момче по какво прилича на Лий,надявам се не по килиграми и прическа ТОП 5 любими групи,певци... 88693
Върнете се в началото Go down
daraq
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
daraq


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2009

ТОП 5 любими групи,певци... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТОП 5 любими групи,певци...   ТОП 5 любими групи,певци... I_icon_minitimeНед Ное 29, 2009 11:02 pm

Трябва да пуснете и по една снимка,за да имам и аз какво да обсъждам ТОП 5 любими групи,певци... 455685
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ТОП 5 любими групи,певци... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТОП 5 любими групи,певци...   ТОП 5 любими групи,певци... I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ТОП 5 любими групи,певци...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Zac Efron BG :: Феновете :: Музика-
Идете на: