Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 На ресторант с Ашли...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

На ресторант с Ашли... Empty
ПисанеЗаглавие: На ресторант с Ашли...   На ресторант с Ашли... I_icon_minitimeЧет Ное 05, 2009 11:01 pm

Лос Анджелис,02.11.2009...Още не пристигнал вече е на среща с Ашли...Да ме простите,ама тук повече няма да кажа нищо...Малко снимки...
На ресторант с Ашли... 9386d6edНа ресторант с Ашли... 6-1На ресторант с Ашли... 61На ресторант с Ашли... 63На ресторант с Ашли... 63
Има още много,има и топли,приятелски гушки,ама тях ги пропускам,че ми идват странни мисли... На ресторант с Ашли... Icon_mad
Вижте ги на адрес:

/" target="_blank" rel="nofollow">http://justjaredjr.buzznet.com/photo-gallery/335291/zac-efron-ashley-tisdale-patys-02/
Върнете се в началото Go down
^~^saranghae^~^
Zaki Baby
^~^saranghae^~^


Брой мнения : 72
Join date : 23.10.2009

На ресторант с Ашли... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На ресторант с Ашли...   На ресторант с Ашли... I_icon_minitimeСъб Ное 07, 2009 4:06 pm

Тази Ашли не се ли е поосвинила малко? Или само на мен така ми се струва? Да пуска момчето, че ще го строши с яките си ръчища. :roll: (завист човешка) smile
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

На ресторант с Ашли... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На ресторант с Ашли...   На ресторант с Ашли... I_icon_minitimeНед Ное 08, 2009 1:26 am

^~^saranghae^~^ написа:
Тази Ашли не се ли е поосвинила малко? Или само на мен така ми се струва? Да пуска момчето, че ще го строши с яките си ръчища. :roll: (завист човешка) smile

Ами на мен ми изглежда като,че на него му се иска да я смачка в неговите силни мъжки ръце На ресторант с Ашли... Icon_eek На ресторант с Ашли... Icon_mad На ресторант с Ашли... Icon_neutral
Върнете се в началото Go down
daraq
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
daraq


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2009

На ресторант с Ашли... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На ресторант с Ашли...   На ресторант с Ашли... I_icon_minitimeНед Ное 15, 2009 11:59 pm

Повече папараци трябва да има на тази земя На ресторант с Ашли... Icon_geekВанеса да не разчита много,много на тях ами да праща частните детективи На ресторант с Ашли... Icon_study така се прави,да не вярва много на сини очи На ресторант с Ашли... AlienТам,където са ЛА студено ли е,топло ли е,тези пухени ботуши са като за Арктика


Последната промяна е направена от daraq на Пон Ное 16, 2009 12:02 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

На ресторант с Ашли... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На ресторант с Ашли...   На ресторант с Ашли... I_icon_minitimeЧет Ное 19, 2009 2:28 am

Ми топло ше да е,ама таз се е облякла малко шизофренично...А може да е искала да намекне на Заки за преиждаща ледена епоха,да я стопли в топличките си прегръдки На ресторант с Ашли... Icon_scratch
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





На ресторант с Ашли... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На ресторант с Ашли...   На ресторант с Ашли... I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
На ресторант с Ашли...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Zac Efron BG :: Зак Ефрон :: Новини-
Идете на: