Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кортни Кокс намира Зак за адски секси

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Кортни Кокс намира Зак за адски секси Empty
ПисанеЗаглавие: Кортни Кокс намира Зак за адски секси   Кортни Кокс намира Зак за адски секси I_icon_minitimeПет Окт 09, 2009 11:04 pm

;) ;) ;)
Ахам...Тя информацийката е малко стара,ама "Хай Клуб" ме подсети за нея...Та дам-накратко: щерката на Кортни, малката Коко, много харесвала големи батковци и много си падала по Заки (имах си хас да не го харесва,ама...) и майка и решила да и направи изненада като покани самия Зак при нея...Е, малката не му се хвърлила на врата, ами избягала разплакано, но пък майката останала поразена: "Помислих си - много е секси!Привлече ме, но веднага отидох след Коко да я утешавам"...
За уточнение "малката" Коко е само на 5 :roll: ...А колко хубаво би било и моята майка да ми направи една такава изненадка :roll: :roll: Няма да се разплача,обещавам :P
Върнете се в началото Go down
daraq
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
daraq


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2009

Кортни Кокс намира Зак за адски секси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кортни Кокс намира Зак за адски секси   Кортни Кокс намира Зак за адски секси I_icon_minitimeПон Ное 16, 2009 12:24 am

Кортни май беше доста старичка,минала 40 Кортни Кокс намира Зак за адски секси Icon_rolleyes .Зак всички го харесват-старо, младо, живо....умряло.. Кортни Кокс намира Зак за адски секси 370813
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Кортни Кокс намира Зак за адски секси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кортни Кокс намира Зак за адски секси   Кортни Кокс намира Зак за адски секси I_icon_minitimeЧет Ное 19, 2009 2:11 am

Представям си малката Коко как си го е гледкала по тв-то и си е мислила,че той там вътре си живее...Какъв ужас и шок ще изпита малкото същество като е видяло любимеца си излязал от черната кутия тв-то,а?Ми тази работа не е за малки деца...И Кортни го е знаела,подозирам я в задни мисли Кортни Кокс намира Зак за адски секси Icon_rolleyes с тази покана към Заки... Кортни Кокс намира Зак за адски секси Icon_rolleyes
Върнете се в началото Go down
daraq
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
daraq


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2009

Кортни Кокс намира Зак за адски секси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кортни Кокс намира Зак за адски секси   Кортни Кокс намира Зак за адски секси I_icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 7:04 pm

Направо да не казвам какво си мисля за Кортни...да използва дъщеря си за предтекст,грубо Кортни Кокс намира Зак за адски секси 35729
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Кортни Кокс намира Зак за адски секси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кортни Кокс намира Зак за адски секси   Кортни Кокс намира Зак за адски секси I_icon_minitimeПон Дек 21, 2009 5:19 pm

Ахам...Ама за да се добереш до Зак могат да ти дойдат всякакви дивотии на ум...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кортни Кокс намира Зак за адски секси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кортни Кокс намира Зак за адски секси   Кортни Кокс намира Зак за адски секси I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кортни Кокс намира Зак за адски секси
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Заки намира Клеър Дейнс невероятна

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Zac Efron BG :: Зак Ефрон :: Новини-
Идете на: