Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Интервю за GLAMOUR,Германия 2009

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Интервю за GLAMOUR,Германия 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Интервю за GLAMOUR,Германия 2009   Интервю за GLAMOUR,Германия 2009 I_icon_minitimeСря Ное 11, 2009 7:11 am

GLAMOUR:
Мислите ли, че хората стават по-готини от 17 към 21. Или е обратното?

Зак Ефрон:
Аз не мисля, че "готиността" зависи от възрастта. Но за да съм напълно честен, аз не мисля, че съм бил по-готин тогава или сега. На 17 правите някой неща "супер готини", така че можете да скриете собствената си несигурност и недостатъци все пак.

GLAMOUR:
Бихте ли искали да се върне и да бъдете пак 17?

Зак Ефрон:
Не, аз съм напълно щастлив,че съм малко по-стар сега. Когато сте
17 се чувставате разпънати от кръстопътищата да станеш и да бъдеш възрастен. Все още помня ясно, че тогава наистина не исках да ставам възрастен.

GLAMOUR:
Как така?

Зак Ефрон:
Хммм,чувствах се напълно щастлив да правя нещата, които правят
тийнейджърите: скейтборд, слушане на музика, ходене на кино ...

GLAMOUR:
... Свалки с момичета ...

Зак Ефрон:
... (Смее се), но само много дискретно. Бях прекалено срамежлив за всичко това.

GLAMOUR:
Трябва да сте бил сърцеразбивачът на гимназията...?

Зак Ефрон:
Абсолютно не! Абсолютно обратното! Момичетата харесваха "спортните" звезди. Аз никога не съм бил особено добър в спорта. За баскетболните сцени в "17 agein" трябваше да се упражнявам много много дълго. Разбира се, играех баскетбол в гимназията, но другите момчета бяха два пъти по-високи от мен. Никога не съм имал шанс.За мен по-скоро могат да се използват думите на Матю Пери.Той ми каза, че е бил "цар на отрепките" в гимназия. Това ме описва доста точно.

GLAMOUR:
Като тийнейджър е имахте ли достатъчно време за себе си? Вие сте в кино индустрията от 16-годишна възраст ...

Зак Ефрон:
Разбира се, че имах малко по-различно детство, от това на повечето деца. Но наистина не съм пропуснал много. Аз все още се мотая с много от моите тогавашни приятели. Те са в колежа сега - аз пък се снимам във филми. Това е единствената разлика. Нa никой от нас не му е било лесно.

GLAMOUR:
Може да се каже, че сте много по-известен от вашите приятели в колежа. Как е да сте еталон за подръжание?

Зак Ефрон:
Разбира се, че съм много щастлив, че толкова много хора изглеждат като мен. Но аз съм далеч от главозамайването за всичко това. Семейството ми ми помага за това. У дома аз определено не съм третиран като филмова звезда, майка ми определено ми каваза нещо от сорта: "Зак, ще изхвърлиш ли набързо боклука?".Но да,вярно е,че такова нещо като спонтанност отпада дори да става дума просто за пица-трябва да се планира предварително. Но ок,това е нормално. Това, което не разбирам е защо винаги има 10 папараци в близост до мен,които щракат снимки като луди, защото аз съм залог купуване на няколко списания в павилион.

GLAMOUR:
Как семейството ви приема вашия успех?

Зак Ефрон:
Те наистина ме подкрепят. Въпреки, че ... майка ми каза онзи
ден:"Ние създадохме чудовище!" Но тя просто се шегуваше.

GLAMOUR:
Какъв е най-добрият съвет,който са ви давали родителите?

Зак Ефрон:
Моят татко веднъж ми каза: "Зак, когато правиш нещо, прави го точно. Опитвай се винаги да даваш максимума от себе си. "Това беше в деня, в който говорихме за успеха ми в училище, че не бях достатъчно добър по един предмет,бях "В" вместо "А". Това много го разочарова.Каза ми: "Толкова ли е трудно да бъдеш "А"?" Винаги ще си го спомням.

GLAMOUR:
Значи вие искатe да сте най-добрият във всичко?

Зак Ефрон:
Не, не просто аз искам винаги да давам най-доброто от себе си.

GLAMOUR:
Били ли сте някога привлечен от жена,която е почти два пъти по-голяма, като вашия персонаж във филма?

Зак Ефрон:
Не, едва ли не да съм хлътвал по майките на моите приятели, но да, в гимназия там може би имам такъв случай. Още помня учителката ми по биология. Тя беше нещо ...

GLAMOUR:
Кога те целуна момиче истински за първи път?

Зак Ефрон:
Искаш да кажеш, кога беше първата ми целувка със скрити намерения? Това беше в гимназията, когато бях на 17, ако си спомням правилно. Моята първа целувка беше наистина романтична. Бяхме в една дървена къщичка(къщичка поставена на дърво),запалихме свещи и ги слагахме навсякъде. И тъй като все пак си беше доста тъмно, се целувахме страстно. Но това беше всичко ...

GLAMOUR:
Във филма "17 again" пропагандирате въздържание сред тинейджърите. Това ли е нещото, в което трябва да вярваме?

Зак Ефрон:
Предпочитам да не казват нищо за това, защото каквото и да кажа някой ще се обиди.

GLAMOUR:
Коя е най-голямата ви любов - музиката или актьорството?

Зак Ефрон:
Би било идеално,ако мога винаги да ги съчетавам. Но ще видим какво ще стане. Всичко започна с Майкъл Джексън и "Трилър."Моята майка не слушаше нищо друго освен това CD в продължение на седмици.А аз все бях на задната седалка на колата и започнахме малко на игра да пеем заедно.


GLAMOUR:
От известно време сте влюбени с вашата партьорка Ванеса Хъджинс. Едно от хубавите неща на вас двамата е, че не криете любовта си от вашите фенове.

Зак:
Защо трябва да се крия? Тогава ще изглеждам като лъжец и лицемер.Чудесно е,че да могат да показвам любовта си пред Бога и света. Ние нямаме какво да крием.

GLAMOUR:
Четете ли какво се пише за вас и Ванеса в интернет?

Зак Ефрон:
Не, голямата част от писаното са лъжи така или иначе. Ванеса и
аз сме щастливи заедно. Това е всичко, което е важно. Ванеса е един прекрасен човек с голямо сърце. Когато сте с някого, няма никакво значение какво се случва отвън,важно е какво се случва вътре. Вече съм имал няколкко връзки,в които след известно време се оказа,че няма какво да си кажем един на друг.

GLAMOUR:
Какво правите, когато сте страдащ от любов?

Зак Ефрон:
Качвам се на скейборда и забравям за всичко.Преди карах около
апартамента си, но от скоро си имам нова къща и там има достатъчно пространство да си правя скейтинг на закрито.

GLAMOUR:
Имахте предложение да участвате в римейка на "Footloose".Защо решихте да го отхвърлите?

Зак Ефрон:
Аз никога не съм имал нищо против римейк.Но след дълго мислене,стигнах до заключението,че не искам да участвам в нов мюзикъл за сега.Чувствам се достатъчно зрял, за да опитвам нови предизвикателства.


GLAMOUR:
Слънцето непрекъснато ли свети над вас? Или има нещо,за което да съжалявате?

Зак Ефрон:
Точно сега се чувствам абсолютно щастлив.За какво мога да съжалявам? O,има нещо: наскоро бях в Рио де Жанейро и не успях да отида до невероятния плажа Копакабана заради папараците. Това е истински срам.Но следващият път, когато съм в Рио определено няма да пропусна тази възможност.

GLAMOUR:
А какви са плановете ви за след интервюто?

Зак Ефрон:
Ще отида в хотелската си стая и ще изпратя на Ванеса sms,още е твърде рано да звъня в Лос Анджелис.
Върнете се в началото Go down
daraq
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
daraq


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2009

Интервю за GLAMOUR,Германия 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю за GLAMOUR,Германия 2009   Интервю за GLAMOUR,Германия 2009 I_icon_minitimeНед Ное 15, 2009 10:52 pm

О,той ще пише на Ванеса, това е много сладко Интервю за GLAMOUR,Германия 2009 433677
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Интервю за GLAMOUR,Германия 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю за GLAMOUR,Германия 2009   Интервю за GLAMOUR,Германия 2009 I_icon_minitimeЧет Ное 19, 2009 2:04 am

Ахам...Топли ме идеята,че интервюто е от тази година...Много се надявам да се обичкат Интервю за GLAMOUR,Германия 2009 Icon_razz
Върнете се в началото Go down
daraq
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
daraq


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2009

Интервю за GLAMOUR,Германия 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю за GLAMOUR,Германия 2009   Интервю за GLAMOUR,Германия 2009 I_icon_minitimeНед Ное 29, 2009 11:19 pm

Аха и мен ме сгрява тая идея Интервю за GLAMOUR,Германия 2009 433677 ,пак тоя кофти баща бе!И аз така обаче не можах да ида на плажа като бях в Рио,нищо обаче тази година като ходя на 32 декември ще се реванширам Интервю за GLAMOUR,Германия 2009 88693
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Интервю за GLAMOUR,Германия 2009 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервю за GLAMOUR,Германия 2009   Интервю за GLAMOUR,Германия 2009 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Интервю за GLAMOUR,Германия 2009
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Интервю от "Хай Клуб" - бр.22, година 2009
» Мъничко интервю по Me and Orson Welles
» Зак в класацията за "Най-секси мъже..." на българския GLAMOUR
» Зак-интервю и снимки за "NYLON Guys"
» 13.12.2009-разходка и шопинг из ЛА

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Zac Efron BG :: Зак Ефрон :: Интервюта-
Идете на: