Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Me and Orson Welles

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Me and Orson Welles Empty
ПисанеЗаглавие: Me and Orson Welles   Me and Orson Welles I_icon_minitimeПет Окт 09, 2009 11:58 pm

Me and Orson Welles MAOWposter

Премиера за UK:
Дата:18 ноември 2009г.
Място:Empire Leicester Square, London
Време:около предиобяд

Това е една доста по-ранна дата от обявената за премиера в Обединеното кралство-4 декември,но пък има ли лошо-колкото по-рано толкова по-добре :P
Като описание за филма Зак споделя за ноемврийският брой на списание Nylon Guys ,че това е първият филм, който е гледал без нито веднъж да си погледне в часовника :P Доста обещаващо,нали?! ☀

Сами погледнете:
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Me and Orson Welles Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Me and Orson Welles   Me and Orson Welles I_icon_minitimeЧет Окт 15, 2009 1:34 am

Новинка около предстоящото излизане на филма :D Той е избран за представаня на 8th Annual Whitaker St. Louis International Film Festival...На 22 ноември в Tivoli Theatre ще стартира филма от 18.30...За желаещите да присъстват от 15 октомври се пускат в продажба билети... :suspect: :suspect: :suspect: Нас няма да ни огреее,ма дано има много снимки и нашите сърчица да се възрадват! ;)
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Me and Orson Welles Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Me and Orson Welles   Me and Orson Welles I_icon_minitimeВто Ное 10, 2009 8:37 am

Малка част от филма...

Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Me and Orson Welles Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Me and Orson Welles   Me and Orson Welles I_icon_minitimeСря Ное 11, 2009 3:52 am

Премиера за Обединеното Кралство,потвърждение Me and Orson Welles Icon_razz Вероятно и Заки ще е там... Me and Orson Welles Icon_rolleyes И се надявам на много снимки Me and Orson Welles Icon_razz

18th Ноември 2009,
London's Leicester SQ,
Empire Cinema
от17:30pm (15.30 наше време)
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Me and Orson Welles Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Me and Orson Welles   Me and Orson Welles I_icon_minitimeЧет Ное 19, 2009 5:47 am

Само да вметна...Днес е 18.11.2009...Дали Заки е литнал за Обединеното
кралство...Трябва вече да го е сторил,ако ще присъства,ама няма
снимки... Me and Orson Welles Icon_scratch Уф,много ми е вълнуващо...Я да търся снимки,вместо да говоря глупости...

Още нови клипчета от филма(от YouTuBe)...Да вземат вече целия да го пуснат!

Толкова много е готин тук! Me and Orson Welles Icon_bounce Me and Orson Welles Icon_bounce Me and Orson Welles Icon_bounce


И още едно:
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Me and Orson Welles Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Me and Orson Welles   Me and Orson Welles I_icon_minitimeПет Ное 20, 2009 3:49 am

Още едно парченце от филма...Заки тук е сервитьорче Me and Orson Welles 88693 ...Оф,искам премиера за България Me and Orson Welles 993720

Върнете се в началото Go down
daraq
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
daraq


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2009

Me and Orson Welles Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Me and Orson Welles   Me and Orson Welles I_icon_minitimeСъб Ное 21, 2009 6:19 am

Ох,ами да го разпарчетосат целият филм и да го пуснат в YouTube,много ще съм им благодарна...А в БГ чакаййййй да го пуснат,хихи все пак сме третия свят,Зак едва ли е чувал за България Me and Orson Welles 831498
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Me and Orson Welles Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Me and Orson Welles   Me and Orson Welles I_icon_minitimeНед Ное 22, 2009 2:55 am

С това помахване в стил принцеса Даяна стой мн шегаджийски,че не е чувал за България,а иначе си е за рев...Аз мисля,че филмът бързо ще го пуснат за сваляне,но без субтитри...И смятам докато се появят да го зная наизуст Me and Orson Welles 10550
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Me and Orson Welles Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Me and Orson Welles   Me and Orson Welles I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Me and Orson Welles
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Мъничко интервю по Me and Orson Welles

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Zac Efron BG :: Зак Ефрон :: Филми-
Идете на: