Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Talking Out of School with .... Zac Efron,от "The Washington Post"

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Talking Out of School with .... Zac Efron,от "The Washington Post" Empty
ПисанеЗаглавие: Talking Out of School with .... Zac Efron,от "The Washington Post"   Talking Out of School with .... Zac Efron,от "The Washington Post" I_icon_minitimeВто Ное 17, 2009 12:37 am

Интервюто е за "The Washington Post"

"Тук съм по хиляди причини като образованието,заради която разговарях с хора от различни сфери на живота.Наскоро говорих с главен прокурор
Ерик Холдър,музикантът John Legend и легендарният продуцент Куинси
Джоунс.



Зак е във Вашингтон да се говори за мястото на изкуството в образованието и промоциране на новия си филм "Аз и Орсън Уелес",
режисиран от Ричард Линклейтър. Докато в града, двама с режисьора, заедно с актрисата от филма Клеър Дейнс,посетиха Белия дом,за да говорят с
длъжностните лица за увеличаване на финансирането на изкуства в училище,което е част към програмата за подкрепа на неправителствената организация "Американците за
изкуствата". Тази нощ те, заедно с президента
на организацията Робърт Линч, участваха в дискусионен форум по темата за изкуствата в образованието
(който аз модерирам) в киносалона Джорджтаун след представянето наочарователния филм "Аз и Орсън Уелес ".


По време на интервюто и в забележките на панелната дискусия с Ефрон
говорихме за това как изкуствата в образователната система е било важно за него, когато
той е посещавал масово училище в Калифорния и е открил своя
учител по драма в седми клас.Той също така заяви, че неговият опит е в защита на изкуствата в образователната система пред администрацията и лидерите на
Конгреса звучи "доста нереално," но дефакто "моят опит диктува моето мнение ... и би могло да окаже влияние " важна е последователността.


22-годишният Ефрон е умен,с точна фраза и изключително любезен. Ето интервюто:


Въпрос) Здравейте. Нека започнем от самото начало.Къде сте израснал и ходил на училище?

Отговор) Израснал съм в Калифорния и посещавах държавно училище.


Въпрос) До кой клас?

Отговор) До последния,гимназията в Аройо Гранде.


Въпрос) Значи не сте били част от "преподавателската сцена" в Холивуд?

Отговор) Какво?


Въпрос) Там децата се обучават на снимачната площадка,докато изпълняват ролите си в даден филм?

Отговор) Не.

Въпрос) Как е възможно с толкова ранно започнала актьорска кариера да продължиш да посещаваш училище?

Отговор) Беше сложно. Училището ми беше основен приоритет.Спарях се чудесно.Работейки,усъвършенствах моя творчески потенциал,а и беше един удобен начин да платите за колежа.И второ родителите ми помагаха.


Въпрос) Ама вие сте бил добър ученик?

Отговор) Ученик. [Не каза,че е завършил със среден успех над 4,0
заради перфектни си кредити,които е спечелил от Advanced Placement courses.]

Въпрос) Какъв беше вашият любим предмет?

Отговор) Драма. Започнах в седми клас.Преди това нямаше драма програма в моето
училище [средното училище в Аройо Гранде] и моята учителка, Роbиn
Metchik, започна такъв курс и аз се включих в него.


Въпрос) Все още ли ходите да говорите с нея?

Отговор) Да. Харесва ми да се връщам в класа си, но нямам време напоследък.


Въпрос) Кой предмет ви беше най-труден?

Отговор) Не бих казал, че съм се откроявал по математика и науки като химия и смятане.Знаех си,че не бива много да се обаждам.


Въпрос) Но все пак сте ги взели? Трябва да сте наистина умен.Преписвали ли сте на тестовете?

Отговор) Кой не го е правил?


Въпрос) Как се прави заключение по биохимия и смятане?

Отговор) Направих глоба. Той просто беше малко трудно.


Въпрос) Помните ли първото си "хлътване" в училище?

Отговор) Не мога да ви кажа. Бях влюбен всяка седмица.


Въпрос) Какво ще кажете за колежа?Не сте кандидатствали?

Отговор) Кандидатствах в Лос Анджелис в направление театър и в
USC за филм.Приеха ме и двете,но нямах време да ги посещавам.


Въпрос) Мислите ли, че ви липсва нещо,след като не можете да учите в колеж? Мислите ли, че може да се запишете някой ден?

Отговор) Искрено се надявам. Съзнателното ми решение да не отида в колеж беше най-трудното решение,което някога трябваше да взимам.Единственото нещо,което ме накара да го взема беше опитът,който имам сега-невероятен е,и знам,че имам възможност и мога да отида в колеж утре.Развивам се в невероятно богата среда и това не би могло да се купи и научи никъде.


Въпрос) Ако се върнете в училище, какво бихте искате да учите? Мисля, че сте
се погрижили за драма и театър доста добре в гимназията.Върху какво ще надграждате?

Отговор) Не съм сигурен точно какво ще бъде. Всичко, което съм учил в училище, е това, което правя сега.


Въпрос) Какви курсове бихте започнали,които мислите,че биха ви помогнали да се подготвите за актьорската професия?

Отговор) АП английски език. Трябва да сте в състояние да пишете и мислите съгласувано.


Въпроси) Благодаря много. Вашата аудитория ще ме убие, ако не спра да ви задавам въпроси.

Отговор) Благодаря,че говорихте с мен.


-0 --


(За да не се чуди някой: Не,не го попитах дали ще се ожени за Ванеса Hudgens.)
Върнете се в началото Go down
daraq
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
daraq


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2009

Talking Out of School with .... Zac Efron,от "The Washington Post" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Talking Out of School with .... Zac Efron,от "The Washington Post"   Talking Out of School with .... Zac Efron,от "The Washington Post" I_icon_minitimeНед Ное 29, 2009 11:25 pm

Защо не си го попитал!!!Тоя не е нормален Talking Out of School with .... Zac Efron,от "The Washington Post" 88693 !Много странно нещо,та за какво се бори Зак,че нещо не разбрах...
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Talking Out of School with .... Zac Efron,от "The Washington Post" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Talking Out of School with .... Zac Efron,от "The Washington Post"   Talking Out of School with .... Zac Efron,от "The Washington Post" I_icon_minitimeПон Ное 30, 2009 11:13 pm

daraq написа:
Защо не си го попитал!!!Тоя не е нормален Talking Out of School with .... Zac Efron,от "The Washington Post" 88693 !Много странно нещо,та за какво се бори Зак,че нещо не разбрах...

В смисъл? Talking Out of School with .... Zac Efron,от "The Washington Post" 394196
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Talking Out of School with .... Zac Efron,от "The Washington Post" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Talking Out of School with .... Zac Efron,от "The Washington Post"   Talking Out of School with .... Zac Efron,от "The Washington Post" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Talking Out of School with .... Zac Efron,от "The Washington Post"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» "Животът ми е луда въртележка"
» "Ванеса ме прави по-добър човек"
» Зак-интервю и снимки за "NYLON Guys"
» Интервю от "Хай Клуб" - бр.22, година 2009
» Заки "палавите ръце"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Zac Efron BG :: Зак Ефрон :: Интервюта-
Идете на: