Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Заки прибира мацки в хотела си

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Заки прибира мацки в хотела си Empty
ПисанеЗаглавие: Заки прибира мацки в хотела си   Заки прибира мацки в хотела си I_icon_minitimeНед Ное 22, 2009 11:30 pm

Двете момичета Рейчъл и Aлесия разказват: "Днес аз и моят приятел отидохме до хотел Сохо в
Лондон, за да се опитаме да се срещнем с Jonas Brothers. Чакахме
няколко часа с 4 други момичета, но нямаше и следа от тях,а и информацията,която имахме не бяхме уверени колко е достоверна.

Знаехме също,че Зак Ефрон е отседнал там, но е напуснал рано тази сутрин. И така,докато си чакахме вече няколко часа,черен автомобил паркира до нас и от него излезе Зак Ефрон!Той просто излезе от колата и тръгна направо към хотела. Но след около 5 минути по-късно, неговата охрана излезе, посочи нас,феновете чакащи наоколо, и ни каза да ги последваме.

Отведоха ни във вътрешността на хотела,в една стая, където всички насядахме в кръг на меката мебел, а след това дойде Зак Ефрон! Той беше толкова невероятно хубав и беше много словоохотлив отговори на всички ни въпроси и беше наистина толкова хубаво.НИЕ ТЕ ОБИЧАМЕ ЗАК!"

Заки прибира мацки в хотела си Icon_scratch Заки прибира мацки в хотела си Icon_eek Заки прибира мацки в хотела си Icon_sad Заки прибира мацки в хотела си Icon_scratch Заки прибира мацки в хотела си Icon_sad Заки прибира мацки в хотела си Icon_eek Заки прибира мацки в хотела си Icon_scratch Заки прибира мацки в хотела си Icon_eek Заки прибира мацки в хотела си Icon_rolleyes Заки прибира мацки в хотела си Icon_rolleyes Заки прибира мацки в хотела си Icon_rolleyes Заки прибира мацки в хотела си Icon_rolleyes Заки прибира мацки в хотела си Icon_rolleyes Заки прибира мацки в хотела си Icon_rolleyes Заки прибира мацки в хотела си Icon_rolleyes Заки прибира мацки в хотела си Icon_rolleyes Заки прибира мацки в хотела си Icon_rolleyes Заки прибира мацки в хотела си Icon_rolleyes Заки прибира мацки в хотела си Icon_rolleyes
Това "днес" за мацките е било близките няколко отминали дни,вероятно петък...Коментар дадох с емотиконки...И бих добавила само:И НИЕ ТЕ ОБИЧАМЕ,ЗАК! Заки прибира мацки в хотела си 993720
Върнете се в началото Go down
^~^saranghae^~^
Zaki Baby
^~^saranghae^~^


Брой мнения : 72
Join date : 23.10.2009

Заки прибира мацки в хотела си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заки прибира мацки в хотела си   Заки прибира мацки в хотела си I_icon_minitimeПон Ное 23, 2009 12:51 pm

Да вярвам ли??? 01 И аз вчера бях в апартамента на Барак Обама и обсъждахме икономическата криза. 016
Върнете се в началото Go down
I♥HYOSHIN♥
Admin
Admin
I♥HYOSHIN♥


Брой мнения : 52
Join date : 07.10.2009
Age : 38
Местожителство : Планетата на Малкия Принц

Заки прибира мацки в хотела си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заки прибира мацки в хотела си   Заки прибира мацки в хотела си I_icon_minitimeПон Ное 23, 2009 10:43 pm

hmm Мислех че Обама живее в Белия дом, доста странно апартаментче, не мислиш ли? hmm

Но пък иначе и аз искам в стаята на Заки, няма да го оставя намира докато и той не се регне във форума ни 04
Върнете се в началото Go down
http://www.bollydream.com
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Заки прибира мацки в хотела си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заки прибира мацки в хотела си   Заки прибира мацки в хотела си I_icon_minitimeВто Ное 24, 2009 3:55 am

И аз се чудя да вярвам ли...Ама ако е истина има много големи късметлии-не мислите ли Заки прибира мацки в хотела си 86239
Върнете се в началото Go down
daraq
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
daraq


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2009

Заки прибира мацки в хотела си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заки прибира мацки в хотела си   Заки прибира мацки в хотела си I_icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 6:59 pm

Да има,ако си американец,може да се окажеш и съсед на Зак...шанс...мхм не им вярвам обаче,Зак не ми се вижда толкоз благороден , Заки прибира мацки в хотела си 394196,а момичетата не са чакали него, май,що са толкоз щастливи тогава....
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Заки прибира мацки в хотела си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заки прибира мацки в хотела си   Заки прибира мацки в хотела си I_icon_minitimeПон Дек 21, 2009 5:24 pm

Ми щото ги тресе звездоманията и дали са Джонас Брадърс или Зак Ефрон има ли значение...А и то винаги намазват тези дето не са фенове.Смятам,че имаш малко изкривена представа за Зак,смятам,че е способен на подобна проява...Все още е способен...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Заки прибира мацки в хотела си Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заки прибира мацки в хотела си   Заки прибира мацки в хотела си I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Заки прибира мацки в хотела си
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Заки с нов преокт
» Заки посети Белия дом
» Заки разпуска в Аспен...
» Заки пред “Extra” L.A,16.11.2009...
» Заки иска да играе Бонд

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Zac Efron BG :: Зак Ефрон :: Новини-
Идете на: