Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Съвет от Зак!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Съвет от Зак! Empty
ПисанеЗаглавие: Съвет от Зак!   Съвет от Зак! I_icon_minitimeВто Ное 24, 2009 4:03 am

На един от фенските въпроси за списание ТIME:"Какво ще прави в идеалния почивен ден" Заки отговаря да идем в Дисниленд. Съвет от Зак! 88693 После добавя,не че той не би тръгнал веднага,но пък би било забавно-там можеш да си загубиш цял ден и да забравиш за време и програма...И изказва опасенията си:"Само вижте,ако светът ме послуша!"
Да го послушаме,момичета!Добре ще ми дойде един Дисниленд ден на скапаното ми настроение Съвет от Зак! 469520
Върнете се в началото Go down
daraq
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
daraq


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2009

Съвет от Зак! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съвет от Зак!   Съвет от Зак! I_icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 6:55 pm

Да бе да,да ме разхожда огромната Мини и Мики Маус,само това ми липсва,идеалният ден е да лежиш на морето на Малдивите и да спиш,а не да ти подскачат огромни маскирани същества Съвет от Зак! 370813
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Съвет от Зак! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съвет от Зак!   Съвет от Зак! I_icon_minitimeПон Дек 21, 2009 5:27 pm

Така си е и да си изповръщаш червата след като си се полюлял на всички люлки...И аз мисля,че идеалният почивен ден е да спиш,да спиш и пак да спиш...Толкова е хубаво да спиш! Съвет от Зак! 356932
Върнете се в началото Go down
daraq
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
daraq


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2009

Съвет от Зак! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съвет от Зак!   Съвет от Зак! I_icon_minitimeПон Яну 04, 2010 12:17 am

И да закусва човек по 10 пъти също не е лошичко,а?Може и това да го включим към идеалния ден Съвет от Зак! 831498
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Съвет от Зак! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съвет от Зак!   Съвет от Зак! I_icon_minitimeСря Яну 06, 2010 6:23 pm

Задължително,това е много важно-да умрем от ядене! Съвет от Зак! 356932
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Съвет от Зак! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съвет от Зак!   Съвет от Зак! I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Съвет от Зак!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Zac Efron BG :: Зак Ефрон :: Новини-
Идете на: