Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Robbie Williams

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Robbie Williams Empty
ПисанеЗаглавие: Robbie Williams   Robbie Williams I_icon_minitimeВто Ное 24, 2009 5:26 am

Пускам темата,защото той се очертава любов на всички...А и имам специална молба към Мис Оппа-хайде сканчета на снимките му от българския "Ролинг стоун",за да открием темата... Robbie Williams 818535
Върнете се в началото Go down
daraq
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
daraq


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2009

Robbie Williams Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robbie Williams   Robbie Williams I_icon_minitimeНед Ное 29, 2009 11:04 pm

Охо,сбъдват се мечтите ми, значи Robbie Williams 433677 !Цяла тема за Робърт...
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Robbie Williams Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robbie Williams   Robbie Williams I_icon_minitimeВто Дек 01, 2009 12:09 am

Ахам,сбъдват се Robbie Williams 80277 Всички искаме една темичка за Роб...Та,понеже ме мързи да търся официална биография на Роб,да я превеждам и да се нервирам,че не ми се получава превода и смисъла ще направя една моя автобиография на Роб,така,както аз го помня през всичките ни дълги години история Robbie Williams 80277

Robbie Williams 1221039721300x300

име: Робърт Малсимилиан Питър Уилямс
рождена дата: 13.02.1974г.
зодия: Водолей
очи: зелени
коси: тъмно кестеняви
ръст: 1.83 м.
семейство: дете на разведени родители,има по-голяма сестра-Саманта
семеен статус: неженен
албуми: 3 албума с Take That
11 самостоятелни албума,както следва:

1.Life thru a lens-1997---известен с песни като Angels,Let me entertain you
2.I've been expecting you-1998---песни като Strong,She's the one
3.The ego has landed-1999---това е албум,специално издание само за Америка и включва песни,станали хитове от двата му първи
самостоятелни албума
4.Sing when you're winning-2000---песни Supreme,Kids (в дует с Кайли Миноуг)
5.Swing when you're winning-2001---песни кавъри само и единствено на Франк Синатра,известен още и с дуетната му песен с Никол Кидмън-Somthing stupid
6.Escapology-2002---Feel
7.Live at Knebworth-2003---албум,изцяло с парчета на живо
8.Greatest hits-2004
9.Intensive care-2005---Sin sin sin,Triped
10.Rudebox-2006---Rudebox,She's Madonna
11.Reality killed the video star-2009---Bodies

Robbie Williams Robbiewilliamsfcm01

Кариерата на Роб започва,когато той е едва 15 годишен и се явява на кастинг за пети член на наскоро създадената група Take That.Там изпява песен на Джейсън Донован и бива одобрен и приет в групата.След първият си албум ТТ набират популярност и за вторият си вече са обсебили Европа и света в масова истерия.В групата Роб се води за втори солист и има две песни,поверени на него в солово изпълнение:Everthing chances and Could it be magic
През 1995 излиза третият студиен албум на ТТ.Пред групата стои световно турне с дати за Америка и...изведнъж новината,че Роб напуска групата хвърля нежната половина на Европа и света в траур и масова истерия.Причината за напускането му и до днес не е известна,но по неофициални данни се сочат,че Роб не е издържал на дисциплината и правилата поставени от мениджъра на групата Найджел Мартин Смит...Отново по неофициална информация се казва,че Роб е имал уговорката на напусне групата след приключването на световното им турне,но след скандал между него и Джейсън Ориндж Роб решава да не спази това условие.
Докато групата жъне успех от турнето си и без Роб,той се отдава на пиянски нощи в компанията на новите си приятелчета Ноел и Лиъм Галахар,фронтмени на британската група Oasis.И запълва дните си с злобливи приказки срещу бившите си колеги като се стига дори до съд...
На 13 февруари 1996 групата ТТ офиациално се разпада като за причина не посочват Роб и неговите съдебни искания.Като прощален подарък към феновете си групата подготвя албум,събрал всичките им хитове и един кавър,заради който Роб иска да ги съди,тъй като няма негово участие...
През 1996 излиза и първият солов сингъл на Роб-кавър на песента на Джордж Майкъл- Freedom
През 1997 излиза и първият му самостоятелен албум,както и новината,че Роб прави неуспешен опит за самоубийство с наркотици...Причина за това Роб дава депресията и неувереността,че музикалната му солова кариера ще потръгне...
През 1998 излиза вторият му самостоятелен албум,който жъне невероятен успех и с който Роб хвърля ръкавицата на предизвикателството в лицето на бившият си колега Гари Барлоу и казва,че той е много по-добър музикант от него и ще остави следа в музикалната история...Пуска сингълът Strong,а в отговор Гари Барлоу издава своя сингъл Stronger...
По време на всичките си живи изяви Роб не спира с гаврите си с бившите си колеги и група...
През 2000 излиза пилотният му сингъл Feel,който Роб спонсорира и издава сам,защото поради неразбирателство прекъсва договорните си отношения с компанията,която го издава.Feel разбива всички световни чартове и музикалният гигант EMI му предлага договор за 80 милиона паунда,ако запише 5 албума за тях.Роб естествено приема неустоймото предложение.За Роб парите винаги са стояли на първо място още от времето на ТТ,след това стоят жените и наркотиците,към които е пристрастен...

Robbie Williams Robbiewilliams000x0399x

Роб е звезда-безспорна и истинска.Със свойте слабости и свойте преимущества хората го обожават без значение възрастта...
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Robbie Williams Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robbie Williams   Robbie Williams I_icon_minitimeПет Дек 11, 2009 11:20 pm

В някакво списание четох,че Роб работи съвместно с бившите си колеги и вероятно ще се присъедини към тях... Robbie Williams 964560 Малко ми е несигурна тази работа,ама ще видим какво ще се окаже...Роб отново с ТТ?! Robbie Williams 455685 Сигурно някакъв келепирец е видял човека.Но може и да има нещо вярно във всички тези слухове,защото в едно немско списание го видях на снимка на една сцена с Гари Барлоу...
Върнете се в началото Go down
daraq
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
daraq


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2009

Robbie Williams Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robbie Williams   Robbie Williams I_icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 7:29 pm

Уха,май е обеднял и му се налага,пак да общува със старите колеги,ми то с тези казина...Аз съм против,честно казано!В ТТ главно действащо лице беше Гари,а останалите беквокал и танци,е да ама сега Роби вече излиза напълно сам на сцена,и какво ще пеят Гари и Роби, а останалите пак танци и пригласяне.....е,не върви така,ще бъдат ТТ и Роб Уилямс,което не е нормално вече...ама ще поживеем и ще видим и тази работа Robbie Williams 10550Robbie Williams Moz-screenshot-3Robbie Williams Moz-screenshot-2Robbie Williams Moz-screenshot-1Robbie Williams Moz-screenshot
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Robbie Williams Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robbie Williams   Robbie Williams I_icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 11:06 pm

Ма нали ти казвам,че в немския ОК бяха и двамата на сцената,запяли..Но аз не зная немски,мамка му! Robbie Williams 27355
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Robbie Williams Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Robbie Williams   Robbie Williams I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Robbie Williams
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Zac Efron BG :: Феновете :: Музика-
Идете на: