Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Песента,която слушам в момента...

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeЧет Окт 15, 2009 3:04 am

Say OK на Ванеска....Нещо мн ми се харесва тази песен.Пуснала съм си я на реплей и явно тази вечер ще си я пея, докато спя :cyclops: :cyclops: :cyclops:
Върнете се в началото Go down
daraq
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
daraq


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2009

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeПет Окт 23, 2009 3:56 am

Ма клипа е по-добър, нали? Песента,която слушам в момента... Icon_bounce
Върнете се в началото Go down
^~^saranghae^~^
Zaki Baby
^~^saranghae^~^


Брой мнения : 72
Join date : 23.10.2009

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeПет Окт 23, 2009 9:34 pm

Xversa написа:
Say OK на Ванеска....

Реших да видя как изглежда клипа, та свири в момента :D :D
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeПон Окт 26, 2009 1:36 am

Ми ние с Дарая сме вдъхновени,ти какво ще кажеш за клипчето...Има много Заки,ние за това сме толкова запалени Песента,която слушам в момента... Icon_razz по него...Иначе песента наистина ми харесва Песента,която слушам в момента... Lol
Върнете се в началото Go down
daraq
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
daraq


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2009

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeВто Ное 17, 2009 7:57 am

Не са много известни Tool е групата,а песента е Schism!!!Който иска в YouTube я има Песента,която слушам в момента... Icon_smile !Клипът е малко откачен,но песента е вдъхновяваща Песента,която слушам в момента... Herz
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeНед Ное 22, 2009 11:07 pm

Starstruck-Robbie Williams--страхотна песен,поздравче за всички Песента,която слушам в момента... Icon_king
Върнете се в началото Go down
tizi_mizi
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
tizi_mizi


Брой мнения : 101
Join date : 05.11.2009
Age : 35
Местожителство : Разград

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeПон Ное 23, 2009 4:56 am

maroon 5 - nothing lasts forever crying


Последната промяна е направена от tizi_mizi на Вто Дек 08, 2009 9:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://morandi-forum-bg.forumotion.com/index.htm
I♥HYOSHIN♥
Admin
Admin
I♥HYOSHIN♥


Брой мнения : 52
Join date : 07.10.2009
Age : 38
Местожителство : Планетата на Малкия Принц

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeПон Ное 23, 2009 11:29 pm

U R Man - Ss501 не бях я слушала толкова дълго време, че сега ми удва музата да затанцувам от радост... santa3
Върнете се в началото Go down
http://www.bollydream.com
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeВто Ное 24, 2009 5:24 am

Умирам-Преслава
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeСъб Ное 28, 2009 2:57 am

Bad Ramance-Lady GaGa...Поздравче за всички,ако не гледам клипа мога да кажа,че харесвам много песента Песента,която слушам в момента... 699179
Върнете се в началото Go down
tizi_mizi
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
tizi_mizi


Брой мнения : 101
Join date : 05.11.2009
Age : 35
Местожителство : Разград

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeПон Дек 07, 2009 3:00 pm

Sunrise Avenue - Monk Bay crying

Няма къде да отида
Сами сме в тъмнината
а аз не виждам светлини никъде
искам да принадлежа някъде
а аз съм толкова студен от вътре
О, моля те не ме отблъсквай
Моля те не ме отблъсквай
Дъждът вали в залива на монаха
Върнете се в началото Go down
http://morandi-forum-bg.forumotion.com/index.htm
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeВто Дек 08, 2009 2:33 am

Уууу,тъжен,но мн силен текст,харесва ми...
Аз съм на Камелия и "Оставяш петна" след нея на Lady GaGa-Bad romance-това слушам ден и нощ Песента,която слушам в момента... 88693
Върнете се в началото Go down
daraq
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
daraq


Брой мнения : 126
Join date : 09.10.2009

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 7:31 pm

Нищо не слушам, музиката в мен затихна Песента,която слушам в момента... 993720 ,нищо,ще се върне ще я дочакам!
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 10:57 pm

Що така,бе,човек...Making a lover-SS501
Върнете се в началото Go down
tizi_mizi
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
tizi_mizi


Брой мнения : 101
Join date : 05.11.2009
Age : 35
Местожителство : Разград

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeВто Дек 22, 2009 2:29 am

Sunrise Avenue - Dream like a Child 024

Не се нуждая от някой като теб да ми казва как
дъждът може да пада върху мен
Все още имам вяра в сърцето си че мога да направя нещо
Просто се опитвам да съм твърд
Аз не се нуждая от всички тези граници изградени за мен
И никой не ми трявба да ме води
Позволи ми да почуствам жаждата вътре в мен
Позволи ми да мечтая като дете
Върнете се в началото Go down
http://morandi-forum-bg.forumotion.com/index.htm
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeСъб Яну 02, 2010 11:32 pm

I'm coming-ss501-обожам крясъците и шегичките на момчетата,дори различавам гласчето на моето Песента,която слушам в момента... 433677
Върнете се в началото Go down
tizi_mizi
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
tizi_mizi


Брой мнения : 101
Join date : 05.11.2009
Age : 35
Местожителство : Разград

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeНед Яну 03, 2010 5:04 am

Галена - Черен списък crying crying crying
Върнете се в началото Go down
http://morandi-forum-bg.forumotion.com/index.htm
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeВто Яну 05, 2010 2:35 am

Kokoro-ss501...Не мога да разбера защо тази песен не ми излиза от главата и непрекъснато бръмчи там Песента,която слушам в момента... 27355
Върнете се в началото Go down
^~^saranghae^~^
Zaki Baby
^~^saranghae^~^


Брой мнения : 72
Join date : 23.10.2009

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeВто Яну 05, 2010 11:58 pm

На мен пък Kokoro ми е много абсърдна песен, а за клипа да не говорим. Твоето момче кърти мивки там.

Insomnia - Whesung
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeСря Яну 06, 2010 2:13 am

Аааа,к'о думаш?Що да кърти мивки? Песента,която слушам в момента... 255685

Wasteland-ss501


Последната промяна е направена от Xversa на Сря Яну 06, 2010 6:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
^~^saranghae^~^
Zaki Baby
^~^saranghae^~^


Брой мнения : 72
Join date : 23.10.2009

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeСря Яну 06, 2010 12:33 pm

Има много фиешън прическа. Затуй кърти. Ма то всички са много фиешън там, направо са задминали всякаква мода. Песента,която слушам в момента... 88693

Ама като каза SS501, сега ще си пусна One.
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeСря Яну 06, 2010 6:15 pm

One-казваш... Песента,която слушам в момента... 10550 ,тази песничка нямам спомен от нея,минавала ми е покрай ушите явно Песента,която слушам в момента... 50989 ...
Аз съм на A song caling your name-ss501


ПП-Ама те,там в Кокорото са много младички и зелени... Песента,която слушам в момента... 88693
Върнете се в началото Go down
tizi_mizi
Zaki Heartbeat
Zaki Heartbeat
tizi_mizi


Брой мнения : 101
Join date : 05.11.2009
Age : 35
Местожителство : Разград

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeЧет Яну 07, 2010 12:19 am

Последно време съм толкова нещастна и слушам само тази песен - Malu - a esto lе llamas amor
Цитат :

И това го наричаш любов! Какво направи с мен? Не може да бъде това любов не правиш нищо друго освен да лъжеш! Как го наричаш любов и ме гледаш в лицето? И това го наричаш любов? Ти дори не си даваш сметка че да обичаш е нещо от двама и не е твоята мръсна половина! Как го наричаш любов? Без да чувстваш тази дума?!
crying crying crying
Върнете се в началото Go down
http://morandi-forum-bg.forumotion.com/index.htm
^~^saranghae^~^
Zaki Baby
^~^saranghae^~^


Брой мнения : 72
Join date : 23.10.2009

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeЧет Яну 07, 2010 6:47 pm

Ми то Кокоро е първата им песен, нали не искаме да са супер шик? Песента,която слушам в момента... 88693

В момента нищо не слушам и не искам да слушам нищо. в 12 в полунощ като за подарък за празника видях най-гадната новина... та вече не ми се слуша музика.
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitimeЧет Яну 07, 2010 7:46 pm

Айш!Супер са си,имат много по-разкъртващи прически-например Бебо и Мин в последният им клип,а? Песента,която слушам в момента... 88693

Каква е новината?Ей,тревожиш ме!

Аз съм на I'm coming-ss501-завинаги,ша умра на тази песен Песента,която слушам в момента... 88693
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Песента,която слушам в момента... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Песента,която слушам в момента...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Zac Efron BG :: Феновете :: Музика-
Идете на: