Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Песента,която слушам в момента...

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
^~^saranghae^~^
Zaki Baby
^~^saranghae^~^


Брой мнения : 72
Join date : 23.10.2009

Песента,която слушам в момента... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 26, 2010 1:19 am

Нъ умирай, трябваш ми... Иначе с кой ще си играя на игрите във форума на Мин, ако иса и мис оппа ги няма? Със Соня? Песента,която слушам в момента... - Page 2 88693

Иначе аз в моента умирам по Fairy eyes.
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Песента,която слушам в момента... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 26, 2010 6:43 am

Изобщо няма да умирам, копиленца като мен не мрат лесно... Обаче и аз съм на твойта песен и се топя... Вече го казах веднъж, сега да повторя-просто го обожавам тоз ефл! Песента,която слушам в момента... - Page 2 433677
Върнете се в началото Go down
^~^saranghae^~^
Zaki Baby
^~^saranghae^~^


Брой мнения : 72
Join date : 23.10.2009

Песента,която слушам в момента... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 26, 2010 1:28 pm

И аз, и аз. Песента,която слушам в момента... - Page 2 370813 Сега съм на Otokajo Песента,която слушам в момента... - Page 2 337990
Върнете се в началото Go down
Xversa
Admin
Admin
Xversa


Брой мнения : 447
Join date : 07.10.2009
Age : 40
Местожителство : из облаците

Песента,която слушам в момента... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 27, 2010 12:54 am

Браво, с теб сме на една вълна... Само дето оглушах от слушане на новата песен на Елфи днес и ... Знаеш ли, измислила съм клип, ама ще разкажа като отворите форума... Песента,която слушам в момента... - Page 2 256733
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Песента,която слушам в момента... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Песента,която слушам в момента...   Песента,която слушам в момента... - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Песента,която слушам в момента...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Zac Efron BG :: Феновете :: Музика-
Идете на: